Ads

انجمن تخصصی پوست و مو کیمیانفیس
فید آر اس اس
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
  1. Top | #1

شماره عضویت
    4
    عنوان کاربر
    Member
    میانگین پست در روز
    0.19
    آدرس سایت من
    انتخاب نشده

افتادگی و شل بودن سینه بعد از دوران شیردهی

با سلام خدمت شما
    می خواستم بپرسم برای افتادگی و شل بودن سینه بعد از دوران شیر دهی استفاده از کرم لیفتینگ سینه نوستلا موثر است؟
    شما چه کرم یا ژلی پیشنهاد می کنید؟؟ آبا به جز پروتز راه دیگری هست؟

2. Top | #2

شماره عضویت
    2
    عنوان کاربر
    kimiyanafis
    میانگین پست در روز
    0.29
    آدرس سایت من
    انتخاب نشده
    سلام
    ببخشید که صریح و رک و بی پرده توضیح می دهم. بافت سینه یک بافت چرب و سنگین است که به مرور زمان در اثر جاذبه زمین و تحلیل بافت دچار شلی و افتادگی می شود. شیر دهی هم از عوامل بسیار محرک در این زمینه می باشد. اینکه آیا کرم های فرم دهنده می تواند اثربخش باشد یا نه به مسایل بسیاری مربوط می شود.
    اول سایز سینه ها:
    سینه های درشت به ندرت تاثیری از درمان های موضعی مثل کرم ها و جلسات ماساژ و rf می بینند.
    دوم میزان افتادگی:
    در صورتی که نیپل سینه یا ناحیه ارئول (هاله قهوه ای سینه ها) کاملا به سمت پایین قرار گرفته باشد هم اصولا درمانهای موضعی خیلی نمی توانند تاثیری داشته باشند.
    پس در نظر داشته باشید که مصرف محصولات می تواند قبل از اینکه سینه ها دچار مشکلاتی از این دست شوند را کنترل کند و بعد هم می تواند تا حدودی بهبود ببخشد.
    یکی از بهترین محصولات در این زمینه کرم فرم دهنده سینه ساسکین است چون فرمینگ می باشد. در فرمگیری سینه ها بسیار موثر است و اما پروتز ها برای افزایش حجم کاربرد دارند. هر چند که بعد از استفاده از پروتزها شلی سینه ها برطرف می شود.
    موفق و شاد باشید

3. Top | #3

شماره عضویت
    4
    عنوان کاربر
    Member
    میانگین پست در روز
    0.19
    آدرس سایت من
    انتخاب نشده
    ممنون ولی شرمنده که می پرسم یعنی واسه سینه هایی که خیلی بزرگ نیستند و نیپل سینه کاملا به سمت پایین قرار نگرفته باشد استفاده از این کرم ساسکین موثر است؟

4. Top | #4

شماره عضویت
    2
    عنوان کاربر
    kimiyanafis
    میانگین پست در روز
    0.29
    آدرس سایت من
    انتخاب نشده
    بله فرمینگ سینه ساسکین قطعا یکی از محصولات خوب و موثر بازار است. فقط حداقل روزی یکبار و حداکثر 3 بار می توانید استفاده کنید. موقع مصرف کرم ناحیه دکلته را به سمت گردن ماساژ دهید.
    موفق باشید