Ads

انجمن تخصصی پوست و مو کیمیانفیس
فید آر اس اس
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
  1. Top | #1

شماره عضویت
    4
    عنوان کاربر
    Member
    میانگین پست در روز
    0.17
    آدرس سایت من
    انتخاب نشده

موی خشک و فر و ریزش موی سر

سلام
    روزتون بخیر و خسته نباشید
    از موهام که خیلی خشک و فر هست دارم رنج می برم، ماسک داخل، بیرون حمام استفاده کردم و از نرم کننده لطیفه استفاده می کنم تا یک روز خوبه بعد از آن دیگه نمیشه به این موها نگاه کنی. راهنمایی کنید ریزش شدید دارم.
    موفق باشید عزیزان

2. Top | #2

شماره عضویت
    2
    عنوان کاربر
    kimiyanafis
    میانگین پست در روز
    0.26
    آدرس سایت من
    انتخاب نشده
    سلام
    شما دو تا مسئله متفاوت را عنوان کردید. ساقه های خشک و دمج نیاز به ماسک های مو دارد، ترجیحا از نرم کننده استفاده نکنید چون نرم کننده ها با وجود اینکه بسیار موها را نرم می کند پوششی روی مو باقی می گذارد که باعث می شود حالت پذیری موهاتون کم شود.
    در عین حال غالب نرم کننده های داخل بازار محرک ریزش مو هستن و اما لازمه از ماسک مو استفاده کنید. ماسک مغذی و بازسازی کننده جوجو که در صورتی که کف سرتون هم بخورد باعث ریزش مو نمی شود. بعد از حمام از سرم موی محصولات آگرادو استفاده کنید. این محصول حاوی روغن سیلیکون است و باعث ایجاد حس نرمی و ابریشمی در مو می گردد و حالت پذیری خوبی به موهایتان می دهد و اما مسئله ریزش مو:
    برای درمان و کنترل ریزش مو دلایل داخلی زیادی داریم مثل کم خونی، ژنتیک، بیماری های غدد، استرس و …
    لطفاً آنها را بررسی کنید و در صورت داشتن چنین مشکلاتی آن را رفع کنید و اما از شامپوی کافئینه درمالیست برای شستشوی سرتون استفاده کنید و بعد از حمام از سرم ضد ریزش محصولات درمالیست کف سر خود اسپری کنید. محصولات درمالیست در درمان ریزش مو یکی از پکیج های موفق و ایده آل ایرانی می باشد.
    موفق و شاد باشید
    ویرایش توسط adminsorkhian : 04-17-2018 در ساعت 16:04