Ads

انجمن تخصصی پوست و مو کیمیانفیس
فید آر اس اس
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
  1. Top | #1

شماره عضویت
    4
    عنوان کاربر
    Member
    میانگین پست در روز
    0.18
    آدرس سایت من
    انتخاب نشده

مشکل منافذ بر روی پوست

سلام دوستان عزیز
    مشکل من منافذ روی گونه و بینی هستش. چیکار کنم؟

2. Top | #2

شماره عضویت
    2
    عنوان کاربر
    kimiyanafis
    میانگین پست در روز
    0.28
    آدرس سایت من
    انتخاب نشده
    سلام
    منافذ روی صورت تمام ما وحود دارد ولی به دلایل مختلفی به مرور زمان باز تر می شود و بیشتر به چشم می آید، دلایلی مثل ژنتیک، عدم مراقبت های صحیح (زمانی که ما از شوینده های مناسب استفاده نکنیم آلودگی و چربی ها در منافذ ما مابقی می ماند و به دیواره منافذ فشار می آورد و در نهایت باعث بازتر شدن منافذ صورت بخصوص ناحیه پیشانی، بینی و گونه می شود.)
    در عین حال مشکلاتی مثل کم آبی و استفاده نکردن از لایه بردارها و چربی بیش از حد پوست و جاذبه زمین و روش های ناصحیح ورزش بخصوص در ورزش ایروبیک و … می توان محرک هایی برای این مشکل باشن و اما راه مراقبت:
    حتما به سالن های زیبایی یا مطب هایی که خدمات زیبایی پوست ارائه می دهند مراجعه کنید و پاکسازی یا میکرودرم آبریژن انجام بدید.
    از مضرف کرم پودر ها یا پن کیک ها و یا حتی ضد آفتاب های رنگی خیلی سنگین پرهیز کنید. شوینده مناسب داشته باشید و هر شب صورت خود را لیف بزنید. دسته ای از محصولات داخل بازار قابض هستند و جلوی بازتر شدن منافذ شما را می گیرندو به مرور زمان یه مقداری منافذ را جمع می کنن. این روش ها در کنار هم اثر بخشی خود را نشان می دهد.
    و اما در زمان:
    لیزرها بخصوص لیزر ipl و فرکشنال بیشترین تاثیر را در درمان منافذ دارد، هرچند که بطور علمی گفته می شود که 5 جلسه لیزر تنها 30 درصد بهبود برای منافذ و اسکارهای روی صورت به همراه دارد و البته می دانیم که از فردی به فرد دیگر این اثر بخشی می تواند متفاوت باشد.
    در آخر توصیه می کنم مراقبت های پایه را شروع کنید و اجازه ندهید منافذتون بیشتر از این باز بشه چون باز شدن منافذ خطوط عمیقی بر روی صورت شما به وجود می آورد.
    موفق و شاد باشید

3. Top | #3

شماره عضویت
    10
    عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0.00
    آدرس سایت من
    انتخاب نشده
    سلام
    دوست عزیز شما میتونید با خرید گل آلوورا و درست کردن ماسک آلوورا به صورت طبیعی و ماسک کردن صورت خود با آلوورا این مشکل را برطرف کنید.من این کارو بارها انجام دادن و نتیجه گرفتم ولی به شرط اینکه ماسک آماده الوورا استفاده نکنی و خودت این ماسک رو درست کنی.آموزش درست کردن ماسک هم میتونی تو گوگل سرچ کنی